Am sărbătorit venirea primăverii printr-un gest de dăruire.

Le-am făcut o bucurie colegelor noastre și celor dragi dăruindu-le mărțișoare speciale cumpărate de la Asociația Deficienților Locomotori Bihor și Asociația Anima Verde.

Realizate cu multă grijă de persoane cu dizabilități și de oameni implicați în educația privind protecția mediului, aceste mărțișoare au adus zâmbete în echipa noastră.

Prin această inițiativă am dorit să susținem activitățile celor două ONG-uri, în acord cu una dintre valorile care ne definesc: educația și investiția în oameni.

Vă invităm să susțineți inițiativele locale și oamenii din jurul vostru. Implicarea în comunitate este o modalitate simplă și autentică de a contribui la schimbări reale.


Contact