Petrecerea de Crăciun a fost prilejul perfect să marcăm finalul proiectelor din acest an, dar să ne și uităm cu încredere la proiectele din 2026. Am povestit, am râs, am dansat și am luat cina împreună ca o echipă care știe să muncească, dar și să se bucure de rezultatele obținute.
A fost o seară care ne-a reamintit cât de mult contează să fim împreună și să punem pasiune în tot ceea ce facem, indiferent de poziția în care suntem.
2025 nu a fost un an ușor dar îl încheiem cu recunoștință și cu dorința de a continua proiectele care ne așteaptă în 2026.
Mulțumim tuturor colegilor pentru munca lor, pentru răbdare și dăruire.